TJ Sokol Královice „B“ – SK Třeboradice „B“ 1:7 (1:4)

14.5.2023

Začátek zápasu nás nezastihl optimálně rozpoložené a ocitali jsme se poměrně často pod tlakem soupeře. Špatně jsme si přebírali hráče, tím nás následně přečíslovali a vytvářeli si tak šance. Paradoxně jsme gól ale vstřelili my, kdy se v 6.min. z přímého kopu parádně trefil Filip Hrůša. Vstřelený gól nás trochu zvedl, nicméně z tlaku soupeře jsme se vymanili až kolem 20.min. Od této doby se začala hra otáčet v náš prospěch a dobrou kombinací jsme začali soupeře ohrožovat. Ve 40.min. jsme si špatně přebrali hráče a inkasovali gól, který nás mohl rozhodit. Hned na to ale začala úřadovat trenérská posila z áčka, kdy Novas kolmicí vysunul Vikiho a ten tváří v tvář brankaři proměnil. Ve 45.min. pokračoval Novas v krasojízdě, kdy jsme po parádní kombinaci ve středu hřiště přenesli míč na pravou stranu na Hrůšu, ten nasměroval přihrávku za 16 a střelou z první vymetl Novas růžek brány. Za další 2min. vyslal opět Novas chytrou střelu k tyči a bylo 4:1.

O poločase jsme si řekli, že nesmíme polevit, takto musíme pokračovat dále a to se nám dařilo. Soupeř už notně odevzdaný na nás nestačil, my jsme hráli fotbal a tvořili si další šance (Šťěpi, Hrůša). A když Pospa v 66.min. nasměroval do vápna přihrávku, Novas završil svůj hatrick. Dále jsme pokračovali vytvářením si šancí, až na 6:1 zvyšoval v 69.min. po centru Hrůši Binič hlavou. Další velkou šanci po centru Hrůši neproměnil Kráťa, načež v 87.min. vyslal kolmici za obranu opět skvělý Hrůša a Šťěpi mazácky přehodil golmana a stanovil konečný výsledek zápasu na 7:1.

Tento zápas se nám opravdu povedl, hráči si ho užívali, kdy přibližně od 25. min jsme měli zápas pod kontrolou a hlavně v 2.pol. jsme byli jednoznačnými pány na hřišti.

Dnes naprosto všichni, kteří zasáhli do zápasu, si zaslouží pochvalu.