SK Třeboradice – Dukla Jižní Město 5:4 (5:1)

5.8.2023 – PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ

V deštivém počasí ale diváci, většina schovaná již pod naši velkou pergolou, viděla brankové hody. Ten zápas měl vlastně vše, 9 branek, snad 4 břevna, 11 žlutých karet, 1 červenou, 2 rozbité hlavy…

Opět po roce v přeboru a hned první zápas nás čekal tým Dukla Jižní Město. Tým, který v minulým ročníku skončil na druhém místě Přeboru.

A jak zhodnotil 1 zápas trenér Honza Novák pro fotbalpraha.cz ? “ První poločas byl fantastický. Měl jsem z toho trochu obavy, protože příprava se nám moc nepovedla, dělali jsme hrozné chyby. V první půli jsme ale naopak nutili Duklu, aby dělala chyby, dobře jsme se posouvali, dobře jsme napadali. Z toho jsme dali pět krásných branek, mohlo jich být i víc. Výborně jsme zareagovali, když Dukla snížila na 1:3. Vlastně z protiútoku jsme přidali čtvrtý gól. O půli jsme si říkali, že nesmíme polevit, musíme se dál posouvat a běhat. Dukla změnila rozestavení, zjednodušila hru a my bohužel máme dlouhodobě jeden z nejmenších týmů v Praze, dostali jsme proto góly z nákopů a ze standardek. Nechali jsme soupeře rozehrát roh, na zadní tyči jsme nechali volného hráče. Zbytečně jsme zápas zdramatizovali, měli jsme i obrovské štěstí, kdy soupeř trefil dvě nebo tři břevna. V závěru jsme dohrávali v deseti, Brabenec šel z úhlu sám, už to bylo jen o tom, jestli to dokážeme odbouchnout pryč. Síla Dukly je směrem dopředu obrovská, ale okýnka mají vzadu. Diváci viděli pěkný zápas s devíti góly a k tomu mraky šancí na dalších deset gólů. Vstup je to pro nás nakonec za tři body a tedy povedený. Musím říct, že nervy tam nakonec byly obrovské. Přišel jsem po zápase do kabiny a snědl jsem půl čokolády. Musíme makat dál, nesmíme polevit.“

fotogalerie převzata taktéž z PFS :

Na celý zápas se můžete podívat také v tomto odkazu → SK Třeboradice – Dukla Jižní Město 5:4 (5:1)