Čechoslovan Chuchle – SK Třeboradice Ml. přípravka U7 9:10

Dnes jsme se s našimi malinkými vydali na druhou stranu Prahy k dostihové dráze. 

 Kluci se na nadcházející sezónu připravovali už během kempu a poctivě trénovali minulý týden. Přes prázdniny nám dětičky vyrostli a i fotbalově se nám posunuly. 

 Dnešní zápas ( 4 × 15m ) předváděli kluci parádní vyrovnanou hru. Začali moc hezky kombinovat, přihrávat si a obsazovat pozice.

Hned v prvních minutách prostřelil soupeřova brankáře Ondra. Ačkoli jsme měli jasnou převahu a s balónem jsme soupeře hravě přehrávali, protivníkovi se podařilo v závěrečných minutách zápas zdramatizovat a dostat se na neuvěřitelných 9:9. Vstřelit vítězný gól se nám podařilo ani ne pět minut před koncem a hrdě jsme si ze zápasu odnesli 3 body. 

 Štěpán v bráně se opravdu snažil, vybíhal z brány a hodně kluky podržel. Honzík s Jonášem maximálně potvrdili svůj post obránců. Jejich hra s balónem, zabránění protivníkovi dostat se k naší bráně, je bezkonkurenční.  Ondra s Matym mají drajf, který je zapotřebí k dotlačení balónu do sítě. Jsou draví a v útoku jsou zapotřebí.  Kuba a Šíma se snaží a skvěle se perou o balón. 

 Většina přihrávek byla přesných a kluci mají skvělou strategii hry. 

 Jen tak dál. 

Střelci: Ondřej Novotný 6x

             Matyáš Adamček 2x

             Jakub Štefan 1x

             Jonáš Melichar 1x

Sestava: Štěpán Korman, Jan Lojín, Jonáš Melichar, Ondřej Novotný, Matyáš Adamček, Jakub Štefan, Šimon Matoušek