V posledním utkání nás čekali Bohnice – tým řezníků. Nominaci výjimečně obdrželi všichni mladší žáci a přišli všichni kromě Filipa, který musel na poslední utkání odjet na Moravu. Na toto utkání dostal  2.trenér Petr Konečný privilegium vést toto utkání jako hlavní trenér, jelikož se jednalo o jeho poslední utkání v roli trenéra, jelikož se rozhodl z rodinných důvodů po sezoně přerušit trenéřinu. A úkolu se zhostil na jedničku. V prvních patnácti minutách jsme bohnické zamkli na jejich polovině a přestože jsme byli věkově mladší a výškově menší, nevěděli bohničtí, kam dříve skočit. Odměnou nám byl vedoucí gól z kopačky Pepy. Škoda jednoho malého zaváhání, kdy jsme nechali soupeře vyrovnat, jinak jsme v prvním poločase podali velmi kvalitní výkon. Druhý poločas již nebyl tak povedený. Problémy nám dělal především bohnický hráč č.11, avšak po 3-4 kličkách se vždy v našem týmu našel někdo, kdo ho míče zbavil a bylo po šanci. Ještě že si bohnický slalomář nevzpomněl na to, že má taky nějaké spoluhráče a občas jim nepřihrál – uff!  S blížícím se koncem začal bohnický trenér nabádat své hráče k většímu důrazu a tvrdším zákrokům. V rámci zachování kolegiality mezi trenéry musel i třeboradický trenér svým hlasem přitvrdit muziku a slovní přestřelka byla na světě. Vše však ve vší počestnosti a bez urážek. Koneckonců, žádný z trenérů nebyl hlavním rozhodčím vykázán na tribunu J. Na vedoucí gól z bohnické strany odpověděl za třeboradické opět Pepa a konečný stav 2:2 byl na světě. Za dnešní bojovný výkon však chválíme všechny hráče (a i trenéry). Pozápasová pizza po posledním utkání tak klukům nezhořkla. V pozápasovém  hlasování si kluci sami mezi sebou zvolili nejlepším hráčem Kubu.

Třeboradice – Bohnice 2:2 (1:1)

Sestava: Dan, Adam D, Adam H, Adam P., Jakub, Matěj, Dáda, Maty, Séba, Franta, Ondra, Alex, Vasyl, Pepa, Petr

Góly: Pepa 2

Hráč utkání: Pepa – škoda, že Pepa nepodával takové výkony, jako v posledních 3 zápasech celou sezonu. Byl to úplně jiný hráč – rval se, byl tahounem, střílel. Pepa se probudil trochu pozdě, ale přece.