SK Třeboradice  B – FC Tempo B 1:2 ( 1:2 )

1.5.2017 17 hod > Do utkání jsme šli aktivněji. Hned ve 2 minutě se zapůjčený Pechy z áčka probojoval až do vápna hostí, ale hosté ještě stačili odvrátit. Co již hosté nestačili odvrátit byla akce ze 6minuty. Přímý kop zahrával v půlce půlky Novas, přetáhl ho až na za vápno Tempo. Míč se vrátil do vápna, tam ho převzal Andy a rychlou střelou přes obránce zamířil podél gólmana k tyči – 1:0.

I následující minuty jsme měli převahu. V 8 minutě si například na přetažený centr naběhl až do malého vápna Kyndy, ale jeho střela už neměla razanci a míč tak mířil jen do náruče gólmana. V 14 minutě Mára zatáhl míč po pravé straně až skoro k rohovému praporku a hezký střílený centr hledal někoho ze spoluhráčích ve vápnu. Ale i když více hráčů vyskakovalo, na míč nedosáhl žádný z nich.  Vedení domácích skončilo v 18minutě. Hosté zahrávali svůj první roh zápasu a hned na něj naskočil hostující Schwank v malém vápnu a hlavou míč umístil do brány podél Chmeldy – 1:1.

Hned o dvě minuty později se skóre bohužel měnilo podruhé. Hosté útočili, k odraženému míči se dostal hostující Gronych a ve vápně již prostřelil vyběhnutého Chmeldu – 1:2. Dvě minuty a úplný obrat zápasu.

Následující minuty měli mírnou převahu hosté, ale bez větší akce.  Naopak ve 35minutě jsme se opět malinko probudili, když Pechy nacentroval do vápna, kde až na malém vápnu naběhl Figi ale míč gólmana vyrazil na roh. O dvě minuty později diváci viděli hezkou domácí akci, kdy Šony na půlce našel Pechyho, ten patou posunul na Novase, který běžel odkrytou obranou sám na golmana. Na úrovni vápna se rozhodl již vystřelit, bohužel přízemní střela gólmana neohrozila.

Na začátku poločasu se hrálo spíše mezi vápny. Až v 50minutě si Pechy vybojoval míč, zatáhl ho do vápna a zpětnou přihrávkou našel naběhnuvšího Figiho. Bohužel Figi v plném běhu netrefil ideálně a míč mířil vysoko nad. O dalších 10minutách přišel centry z levé strany, ale opět nabíhající Figi svoji levačkou míč netrefil. V 70 minutě Pechy z leva zatáhl a zacentroval do vápna. Andy si ještě mič zpracoval ale na dorážku už neměl čas a míč mu hostující gólman sebral. Ani ne o minutu později přišla hezká akce, kdy z pravé strany přišel do vápna hostí míč, Andy ještě zpracoval na rohu malého vápna a posunul míč proti přibíhajícímu gólmanovi. Míč ještě doběhl Figi a do prázdné brány míč dokopl. Bohužel dle rozhodčích z ofsajdu. Následujících 20minut sice béčko hostující Tempo tlačilo, ale když se nepovedl ani přímý kop z úrovně půlkruhu, který zahrával Bojda, ani oblouček z 86minuty Kyndyho, když se snažil přelobovat gólmana, bohužel zápas skončil prohrou.

Slovo trenéra:   Neproměňování šancí a velké chyby. Balón nám spíš překáží. Zklamání, zklamání. Víc k tomu nemám co říct. Díky co přišli.

Sestava a hodnocení: Chmelíček 6– Hrubý 7, Pokorný 7, Jehlička 7, Češpivo 6 – Šonský 6 ( 61. Farkaš ), Kyncl 7, Novák 6, Pecháč 8 – Lhota 6, García 7 ( 73. Polák )