3.11.2017 > Další domácí zápas jsme sehráli s týmem SC Radotín v pátek večer, už pod umělým osvětlením. Začátek utkání byl vyrovnaný. Dali jsme sice tři góly a šli do vedení, ale pak jsme polevili a dovolili soupeři srovnat na 3:3. Od druhé čtvrtiny jsme začali postupně získávat převahu a zvyšovat skóre. Po poločase byl výsledek 12:6 pro nás, soupeř se nevzdával, většina jeho gólů padla po střelách z dálky. My jsme však na rozdíl od něj lépe kombinovali a své vedení jsme postupně zvyšovali. Měli jsme hodně šancí, ale část z nich dobrými zákroky vychytal soupeřův brankář. Líbil se mi Davidův hattrick a jeho parádní gól hlavou, hezká byla i Matějova hra v obraně a jeho náběhy po lajně. Konečný výsledek byl 20:9 v náš prospěch.

SPŘ_07 / SK Třeboradice – SC Radotín 20:9 

Branky : 5x Honza K., 4x Marek, 3x David, 2x Eda, Matěj, Honza H., 1x Filip N a Jáchym.

Slovo trenéra: Pohled na tabulku nasvědčoval, že bychom mohli soupeře rozstřílet. Podle zápisu přijeli do Třebo hráči, kteří v minulých zápasech vybojovali pouze čtyři body a prohráli s mužstvy, kterým jsme nastříleli dvacet gólů. Nějak tomu nerozumím, protože toto mužstvo by mohlo hrát o přední místa! Ale nebudu to více pitvat….

Naše hra mě dost potěšila, kombinace byla parádní, kluci bojovali a padali hezké góly. Ovšem, že se udělali chyby, ale každý, kdo chyboval se snažil chybu odčinit. Soupeř nás pouze trestal střelami z dálky a to nestačilo na naší kvalitní hru. Pochvala celému mužstvu!

Celkově palec nahoru!

Sestava: Filip Novotný, Filip a Marek Kornovi, Jáchym Ježek, Oliver Biško, Honza Košek, Vítek Přívratský, David Pivoňka, Eda Kukla, Honza Husák a Matěj Špitálník

napsal > hráč Vítek Přívratský