Ve čtvrtek odpoledne nás čekal zápas s Uhelnými sklady Praha. V první čtvrtině byla hra vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale nakonec se nám podařilo dát jeden gól. Druhou čtvrtinu už se nám dařilo lépe kombinovat z toho padly 3 góly. Ve třetí čtvrtině jsme připadali další 4 góly a zápas vypadal, ze by mohl skončit pro nás s čistým kontem. Ale poslední čtvrtinu jsme vyrobili pár chyb a byly z toho 3 góly pro soupeře. I přesto jsme ještě 5 gólů přidali. Zápas dopadl 13:3.

Slovo trenéra: Do zápasu jsme vstupovali bez hráčů Honzi Koška a Filipa Korna, kteří byli pozváni na sraz širšího výběru Prahy. Od první minuty jsme zápas kontrolovali a zahazovali gólovky, Soupeř dojel s ročníkem 2008 a hrál houževnatě, bojovně. To jim vyneslo i tři vstřelené branky při napadání při rozehrávce.