1.5. 11 hod > Do Třeboradic přijel vedoucí tým naší skupiny Admira. Na hostech bylo znát, že se jedná o sebevědomé a velmi dobře připravené mužstvo. Nám naopak chyběly některé dovolenkující se opory J a k nim bohužel přibyli, ať už před zápasem anebo během zápasu další zranění hráči – Matěj, Petr, Dan, Sebastian. V začátku utkání se nám podařilo Admiru dokonale zaskočit a po 15 minutách jsme díky Sebastianovy vedli 1:0. Tím však bohužel náš střelecký účet skončil. Soupeř neúnavně pokračoval ve své kombinační hře a o poločase jsme prohrávali 1:4. Přestože se třeboradičtí snažili, co jim síly stačili, na Admiru to dnes nemohlo stačit. Konečný výsledek 1:11 je tak v té bídě, poměrně přijatelný. Taková Troja dostala od Admiry 19 a sousední Čakovice 18 gólů. Přes porážku nemusí kluci věšet hlavu – soupeř byl dnes prostě lepší.

Třeboradice – Admira 1:11

Sestava: Dan, David, Adam P., Maty, Franta, Ondra, Vasil, Pepa, Filip, Sebastian, Jakub, Petr

Gól: Sebastian

Hráč utkání: Sebastian – Dnes bylo těžké někoho určit. Ve prospěch Sebastiana nakonec rozhodl vstřelený gól. Sébova hra byla však celkově příjemným překvapením. PS. Jardo Rývo, (pro ty, kteří ho neznají – zelinář, který prodává výbornou zeleninu na metru Budějovická. Mohu doporučit.). Jsi spokojený s hráčem utkání?