V sobotu 4.5 dopoledne jsme odehráli 2 hrací den jarní ligy na Meteoru. A tentokrát to byl povedenější den, než o týden dříve. Skupiny se tentokrát promíchaly a nás čekaly následující týmy: FA Praha, Meteor a vítěz z minulého týden – Chodov

První zápas jsme odehráli proti FA Praha. Kluci se před zápas navnadili novým pokřikem a na soupeře vlítli hned od začátku. Rychle jsme se dostali do vedení, kdy se postupně trefili Dan, Šimon, opět Dan a dvakrát Tomáš a vedli jsme 5:0. Soupeř poté snížil na 5:1, ale Tobík rychle zareagoval a vstřelil na 6:1. Na 7:1 zvýšil opět Tom a soupeř pak už jen snížil na 7:2. Do turnaje jsme tedy vstoupili vysokou a poněkud trochu překvapivou výhrou.

Hned poté nás čekal Meteor se kterým jsme se utkali i minulý týden. Kluci se snažili, běhali, nic nevypouštěli, ale soupeř byl produktivnější a rychle se dostal do vedení 4:0. Pak sice snížil Dan, ale Meteor poté vstřelil ještě 2 branky a vyhrál zaslouženě 6:1

A poslední zápas nás čekal Chodov, který byl jako vždy zatím suverénní a nám se na něj nikdy nedařilo. Ale kluci se soupeře nelekli a díky Matějovi jsme se rychle dostali do vedení 1:0. Poté nás několika zákroky podržel Tomáš a pravidlo nedáš dostaneš zaúřadovalo. Další 2 branky Třeboradic vstřelil Šimon a Tobík. Soupeř poté snížil na 3:1, ale Šimon svou druhou brankou v utkání opět navýšil na rozdíl 3 branek. Chodov poté přepnul na vyšší level a zatlačil nás. Podařilo se mu vstřelit 2 branky a snížit na 4:3. Ale kluci i díky Tomášovi uhráli vítězství 4:3 a připsali si cenný skalp.

Nakonec jsme skončili jen o skore druzí za Chodovem a tak nás v semifinále čekal 1.tým z druhé skupiny – Benešov.

Od začátku zápasu ale bylo vidět, že předchozí zápas vzal klukům síly a rychle jsme prohrávali 0:2. Poté snížil Dan, ale Benešov nám odskočil až na 5:1. Poté z penalty po faulu korigoval Dan, ale poslední slovo měl opět soupeř a vyhrál 6:2.

Nás tedy čekal zápas o 3-4 místo a to s týmem Střešovic. Do utkání jsme vstoupili lépe tentokrát my, kdy se trefil Dan, ale soupeř poté utkání otočil na 1:2. Pak srovnal opět Dan, ale Střešovice 3 rychlými brankami odskočily na 2:5. Poslední slovo měl Dan, který si v tomto utkání připsal hattrick, ale bohužel na vítězství to nestačilo.

Kluci tak skončili na bramborové, 4. pozici. Ale zejména jejich bojovnost a snaha byla mnohem větší než o týden dříve. Pokud budou takto hrát v každém zápase tak se jim to vrátí a budou opět vyhrávat.

Velmi dobře zachytali i oba brankaři – Tomáš a také Peťa, který chytá zápas od zápasu lépe a lépe.

Turnaje se zúčastnili: Dan a Tomáš Novisedlák, Adam Novák, Šimon Babický, Tobias Hiršl, Lukáš Petrlík, Matěj Panuška, Ben Souček, Peťa Polanský

Honza N.