Jižní Město Chodov – SK Třeboradice B 3:2

Zápas v krátkosti zhodnotil trenér Honza Novák: Ztracené 3 body. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a zejména prvních 30 minut bylo z naší strany naprosto tragických. Soupeř nás přehrával ve všech směrech a my jim v tom ještě pomáhali našimi chybami. Nám chyběl pohyb a nabídka. Při bránění jsme byli daleko od hráčů a vůbec jsme je nestíhali. V 30. minutě to bylo 0:3. Pak jsme to promíchali a trochu se zvedli. Těsně před půlí jsme snížili a to nám pomohlo do druhé půle. Navíc když jsme celkem rychle snížili na rozdíl jedné branky. Soupeř se pak zatáhl v 9 lidech do vápna a odkopával jen balony na jediného útočníka. Jenže naše finální fáze byla špatná. V podstatě jsme jen obehrávali vápno ale nevystřelili jsme. Sice jsme dali asi regulérní branku, ale rozhodčí ji pro údajný ofsajd Míry neuznal. Pak už jsme nic neměli. Druhý poločas už byl lepší, pomohl příchod Brumly, který se nebál hrát. Ale za první poločas jsme si bodovat nezasloužili. Jestli chceme ještě o něco hrát tak už musíme bodovat naplno.
Sestava:Prebsl – Kokoška (65′ Hrubý), Kvapil(30′ Brunclík), Petlan, Lapka (65′ M. Žofák) – Mašek, Podaný, Lhota(75′ P. Žofák), Benda (55′ Češpivo)-Kyncl, R.Farkaš
Branky:12′ Krajčíí, 18′ Jeřábek, 28′ Dombi – 45′ Kyncl, 60′ R.Farkaš