První domácí jarní zápas zhodnotil tradičně Honza Novák takto: “ Škoda domácí ztráty. Nezačali jsme dobře, soupeř měl 2 šance, kdy nás ale podržel Kuba Prebsl. Poté jsme se v podstatě z prvního útoku dostali do vedení po hezké střele Krausika. Pak jsme ale bohužel přišli o Tomáše Jurčíka, když ho dojel jejich útočník a museli jsme střídat. Pro toho hráče to už byl takový třetí zákrok a dostal jen žlutou kartu, přitom jen za tohle měl dostat červenou….Další pohroma nastala po chvilce, kdy Molty špatně zareagoval na přihrávku, Háje postupovali sami na branku a Prebslik fauloval mimo vápno a dostal červenou. Do konce poločasu jsme to ale zvládli výborně a dokonce se nám podařilo přidat i další branku kdy Vávrys vystihl špatnou přihrávku, poslal Sláňu do úniku a ten se nemýlil.

Druhou půli jsme také nezačali špatně. I když nás bylo o jednoho míň tak zápas byl v podstatě vyrovnaný a Háje hrozily hlavně ze standardek které kopali výborně. Pak jsme se ale podle mě brzo zatáhli. Háje to zjednodušili a začali v podstatě jen nakopávat balony na vysokého útočníka. Gol ale dali ze střely za vápnem, kdy se hezky trefili. Když už to vypadalo, že to uhrajeme, tak přišel dlouhý nákop, Molty si při odkopu trefil ruku a rozhodčí podle mě ( a nejen podle mě) nesmyslně pískl penaltu. Pokud si hráč při odkopu trefí ruku tak to prostě nemá být penalta…Háje pak srovnali na konečných 2:2