TJ Březiněves – SK Třeboradice 0:4 (0:2)

26.3.2023

“ Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou. Celkem dobře jsme kombinovali, ale ve finální fázi jsme měli dost zbytečných ztrát. V momentě kdy jsme to měli vyřešit finální přihrávkou jsme to ještě zasekli a zbytečně některé situace zbrzdily. I tak jsme se dostali celkem rychle do vedení, kdy se v 17.minutě prosadil Hajčus. Pak ale naše hra trochu upadla a na obou stranách bylo spoustu ztrát. Ztráceli jsme v osobních soubojích a hra byla pomalá. I tak si ale soupeř nevypracoval žádnou větší šanci a postupem času se hra opět zlepšila. Ke konci se nám podařilo vstřelit ještě uklidňující druhou branku, kdy se z rohu trefil Jury.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, soupeř byl aktivnější a živější. Pak jsme se ale oklepali a v 61.minutě se střelou zpoza vápna trefil Sláňa. Soupeř po této střele v podstatě odpadl a neměl už síly na to aby se zápasem něco udělal. Drželi jsme balon a vypracovávali jsme si další šance. Nejdříve nebyla uznána branky Kvápy pro těsný ofsajd, ale pak se ještě trefil Krausik, který využil své rychlosti a důrazu. Na závěr předvedl ještě několik hezkých zákroků Lony a i díky němu se nám podařilo udržet čisté konto.

Jsem rád, že po minulém zápasu se nám podařilo vyhrát větším rozdílem. Výsledkově jsme to zvládli na výbornou. Ale ve hře nám chybí ještě trochu lehkosti. Věřím, že přijde hned za týden v domácím zápase proti Vršovicím.“

Honza Novák / trenér Atýmu