Jarní sezónu, vzhledem k tomu, že se nám podařilo zachránit soutěž, je potřeba hodnotit jako úspěšnou.
 
Po počáteční euforii a po vyhraných prvních dvou zápasech jsme sice brzy spadli zpátky na zem, ale konec sezóny byl opět bodově úspěšný a tak jsme mohli dvě kola před koncem prohlásit, že náš cíl byl splněn. 
 
Prakticky v žádném zápase, až na jeden či dva, jsme nepropadli a naopak hráli velmi aktivně. Jen vlastními chybami a naší nemohoucností v koncovce jsme soupeřům často odevzdali zbytečně body a nehráli tak v klidném středu tabulky. Je to škoda, protože jsme takto byli pod zbytečným tlakem a je to potřeba brát, jako ponaučení do příští sezóny. Kdybychom proměnili polovinu šancí, co jsme si v zápasech vytvořili, tak by bylo naše postavení v tabulce úplně jinde, ale na kdyby se nehraje nikde.
 
Musíme se pokusit ustálit sestavu, protože jsme vlastně nehráli žádný zápas ve stejném složení a byli nuceni často improvizovat. I přesto jsme byli schopni odehrát dobré zápasy. V těch nám pomáhali jak hráči z áčka, tak z dorostu a hlavně z přispění dorostenců mám radost a vidím tam zajímavý potenciál pro dospělý fotbal. Co je potřeba zlepšit, je určitě docházka na tréninky, která nebyla vždy optimální. A od těch se pak samozřejmě odvíjí sehranost a fotbalová úroveň v zápasech.
 
Co bych chtěl vyzdvihnout je, že se zde sešla skvělá parta a to je v kolektivním sportu velmi důležité.
 
Ještě jednou tímto děkuji za nakonec úspěšnou sezonu všem klukům, kteří do ní zasáhli a věřím, že příští sezónu už nebudeme muset řešit sestupové příčky!

trenér Mario Jahoda