Máte za sebou sezonu 2022/2023. Jak bys zhodnotil sezonu?

Sezonu musím brát úspěšně, nakonec jsme udrželi 3 místo, přestože nás nepříjemně dotahovala Čechie.

Jake byly cíle pro tuto sezonu a jak se je povedlo naplnit? 

Malinko jsem si myslel na 1-2 místo, ale Lokáda a  Hrdlořezy výrazně zvedli úroveň oproti loňsku a neměli výsledkové propady.

Z čeho máš z této sezony radost a co tě naopak zklamalo? 

Třetí místo v této skupině je úspěch, takže radost. Zklamání ze zápasů není. Co jsme prohráli, tak to bylo po boji a nepřejeli nás ani první dva mančafty. Kluky jsem fénovat nemusel. Tréninková docházka byla slabší, než jsem byl zvyklý, ale omluvenky byly většinou kvůli škole.Největší radost je, že několik kluků se začali prosazovat v mužích B.  Kuba Chramosta má i start a gól v Áčku a vyhrál kanonýry v naší skupině s 37 záseky za sozónu   !!!!!

Jake vidíš slabé a silné stránky týmu? 

Slabší místo jsme měli úplně vzadu, kdy nám ze dne na den, týden před začátkem jara odešel gólman. Zachraňovali to kluci z pole a přemluvili jsme našeho bývalého hráče, který se dal na florbal. Bez tréninku to odchytal velmi slušně. Silné stránky jsou obranná  řada a  přechod do útoku, kdy jsme si vytvářeli spoustu brankových příležitostí. Proměňování bylo slabší, ale dali jsme 82 gólů, průměr těsně nad 4 na zápas.  A samozřejmě Kuba Chramosta, jeden z nejlepších hráčů soutěže.

Jaké máš cíle do následující sezony?

Fotbalové cíle do další sezony nejsou žádné. Kluci ročníku 2006 přecházejí do chlapů, nebo do zahraničí. Mladší budou pokračovat v mladším dorostu pod trenérem Šádkem.

trenér Ml. Dorostu – Petr Lukavský