SK Uhelné Sklady – SK Třeboradice Ml Dorost 1:6

17.9.2023

Jak jinak bychom mohli ukončit víkend, když ne zápasem? :-)  V neděli v pozdním odpoledni jsme se vydali přes celou Prahu, abychom odehráli svůj třetí zápas v této sezóně. 

 Na hřišti, které už je snad 20 let neměnné, jsme se potkali s domácím týmem SK Uhelné Sklady. 

 Opět ve slabém počtu s jedním hráčem na střídačce. S pohledem na soupeřovu narvanou střídačku jsme se cítili poněkud nejistí, ale rozhodně i přesto odhodlaní odehrát maximum. 

 Táda, jako by se pro post brankáře narodil, motivoval a popoháněl celý tým. 

 Kluci se do toho opřeli a i za šíleného vedra nasměřovali už v 11.minutě celý zápas k jasnému výsledku, když kapitán Mára prostřelil soupeřova gólmana.

 Eda předvedl parádní hattrick a konečně se podařilo vstřelit gól i Vladovi, který tak snad konečně prolomil neúspěšné zakončování. 

 Bohužel, co často zmiňuji o fyzické stránce našeho týmu, stále dost pokulhává. Někteří nám začínají odpadat už s hvizdem poločasu. Jiní se drží jen s obrovským sebezapřením. Nasazení, rychlost, drajf… veškerá naše energie končí v druhé půlce. Dá nám obrovsky zabrat dotáhnout to do konce tak, jak bychom chtěli. Nestíháme se vracet, jsme vyčerpaní a děláme chyby. 

 Proto jsme také inkasovali tak nešťastný gól. 

 Naštěstí pro nás na tom protivník byl ještě hůř. Od začátku většinu balónů jen nakopávali, pořádně si nepřihráli a ztráceli míč. Ačkoli střídali a odpočívali, nabírali síly, přesto nás neutáhli. Takových soupeřů víc a jsme opět na předních příčkách tabulky :-)

 Třetí zápas za námi a první 3 body konečně doma. V následujícím víkendu se doma postavíme Smíchovu.  Snad se sejdeme ve větším počtu. 

Střelci: Marek Korn 11′

             Eda Kukla 27′, 28′, 83′

             Vladlen Belebekha 85′

Sestava : Tadeáš Šauer, Filip Korn, Oliver Janoušek, Lukáš Bartík, Marek Korn (K), Filip Šádek, Vít Marek, David Pivoňka, Jakub Roček, Eduard Kukla, Štěpán Novák, Vladlen Belebekha