Mladší přípravka U7 > SK Třeboradice  :  Čechoslovan Chuchle 14:12

V neděli 14.4..2023 odehrála na domácím hřišti svůj první zápas mladší přípravka. Na žádost soupeře jsme začali o něco dříve a v plné síle.

Hned v první minutě prostřelil Šíma soupeřovu bránu a my tak získali mylný pocit, že to nebude tak těžké.   Naopak. Soupeř nám dával pěkně zabrat a první čtvrtina končila v jeho prospěch 2:4

Kluci makali a snažili se vyhrát každý souboj, ale stál proti nám těžký soupeř.  Kuba, Honzík i Šíma několikrát umístili balón do brány, ale kluci z Chuchle se nedali tak snadno.  Po druhé čtvrtině bylo skóre vyrovnané 5:5 a celkově to velmi odpovídalo předvedené hře.

Třetí třetinu jsme zpočátku usínali,  ukolébáni vědomím, že jsme schopni protivníka dotáhnout. Často jsme zbytečně přišli o balón a nechtělo se nám vracet. Do sítě dolétly balóny od Jonáše, Ondry a Honzíka, ale vzápětí končily zase v naší síti.  Atmosféra byla velmi napjatá a hra velmi vyrovnaná. Před poslední čtvrtinou se stav obrátil v nás prospěch. 10:9

Teď kluci začali opravdu makat, ale síly byly na obou stranách vyrovnané. Do posledního hvizdu rozhodčího nebylo zdaleka jasné, komu se podaří odejít se třemi body.

Nakonec jsme to však byli my! O pouhé dva góly.  Střílel znovu Honzík, Ondra i Jonáš, ale jen společnými silami a úsilím všech jsme to zvládli a odešli šťastní a nadšení.

Střelci: Jonáš Melichar 4x