Mladší Dorost | AFK Slivenec : SK Třeboradice 1:7

19.5.2024

V neděli po obědě jsme se rozjeli na druhou stranu Prahy na hřiště AFK Slivenec. Počasí nám přálo, svítilo sluníčko a teplota byla přijatelná.

Po nástupu na hřiště už ve třetí minutě  proměňoval Eda a udal směr celého zápasu. Míč byl převážně v našem držení a kdyby se každou střelu na bránu podařilo proměnit, výsledek by byl ještě vyšší.

V 11 minutě naskočil na chvíli zraněný Lukáš a zpracoval další balón, který nasměroval do brány Filip Šádek.

Poločas za stavu 0:2 byl pro nás přijatelný a do kabin jsme šli vyklidnění a rozhodnutí tento směr udržet.

Po návratu na hřiště jsme se do toho opět opřeli a tentokrát to byl Vlado, komu se podařilo prostřelit soupeřova brankáře.

Vzhledem k nízkému počtu kluků na lavičce to byl opět zraněný Lukáš, který musel naskočit, aby se mohl aspoň jeden z kluků vydýchat a opět se mu podařilo zpracovat a poslat balón do brány.   V následujících minutách kluci několikrát útočili na soupeřovu bránu, ale zakončit se nepodařilo, ani Edovi, ani Márovi. Až po nehezkém faulu následovala penalta, kterou si šel střelit nás brankář a bezchybně proměnil.  Okamžik po rozehrávce se soupeř ujal balónu a prošel přes naši obranu a statečně snižoval náš náskok.

Nás to ovšem nakoplo a Márovi se konečně podařilo balónem trefit sliveneckou bránu.

Minutu před koncem se do sítě ještě dostal Vladův balón a my tak odjížděli naprosto spokojení za stavu 1:7

Střelci: Eda Kukla 3′