V neděli 25.2. jsme jeli odehrát další zápas zimní ligy. Tentokrát jsme se s mladším dorostem utkali s týmem z Kunratic, který přivezl starší dorost. 

Jako již tradičně jsme se sešli v dost polepené sestavě. Ze začátku to nebylo vůbec znát a kluci do utkání vstoupili dobře a prvních deset minut jsme soupeři téměř nepůjčili balón. Bohužel jsme ale nedokázali svoje šance využít a jak to tak už bývá z prvního výletu hráčů Kunratic na naší polovinu následoval první roh, ze kterého soupeř udeřil a po neobsazení hráčů na zadní tyči, jsme byli potrestáni brankou. Stav 0:1.

V dalším průběhu první půle nás soupeř trochu přehrával a vytvořil si víc šancí, ve kterých nás náš brankář Adam podržel a nakonec jsme mohli jít do šaten za remízoveho stavu, ale bohužel Filip ve stoprocentní šanci zaváhal. 

Ve druhé půlce za slunečného počasí se hrál pěkný kombinační fotbal. Náš tým dokázal po deseti minutách vyrovnat, kdy po pěkné akci skóroval pravou nohou Lukáš. Umístil střelu na zadní tyč a nám to vlilo trochu energie do dalšího průběhu zápasu. Kluci toho využili a v 70. minutě jsme šli do vedení, kdy po centru z pravé strany dokázal svým důrazem dotlačit balón do branky Kryštof. Stav 2:1. 

 Soupeř se nevzdával a zvýšil tempo a snažil se o vyrovnání, kterého se dočkal a v 80.minutě po zásluze vyrovnal. 

Utkání tak končilo dost možná zaslouženou remízou 2:2.

STŘELCI: Lukáš 

                  Kryštof 

Sestava: Adam, Saša, Venca, Kryštof, Filip, Tomáš, Lukáš, Matyáš, Filip, Marek, David, Vlado a Eda