Na pěkně střiženém přírodním pažitu v Březiněvsi nás čekala domácí Březiněves. Do utkání nemohl nastoupit Matěj a den před utkáním se ze zápasu omluvil i Dan. Vzhledem k tomu, že se jednalo o těžkého soupeře, byl povolán ze zálohy Honza Husák a do branky David, který původně hrát neměl. Jelikož, nýbrž, protože    bylo odpoledné velké horko, vzali všichni velice s povděkem informaci od jednoho nejmenovaného tatínka od Matyho Hromase J, že bude možnost se po utkání vykoupat v nedalekém bazénu. Žel po dostavení se na zápas jsme zjistili, že se jednalo o chybnou informaci, která se dotyčnému stává MAXIMÁLNĚ jednou za 10 let. Jako omluvu za mystifikaci všichni zúčastnění očekávají voucher do IKEY (placená skrytá reklama – honorář na trenéra J).

                Ale pojďme se věnovat samotnému zápasu. Domácí předváděli očekávaný důrazný fotbal a nutno podotknout, že šli po zásluze brzy do vedení. Naše hra sice nebyla úplně bez šancí, ale o vítězi bylo prakticky rozhodnuto již po 1.čtvrtině. Musím kluky pochválit, že i přes nepříznivý výsledek utkání nezabalili a snažili se hrát do poslední minuty. Za snaživý výkon jsme byli odměněni i 4 pěknými góly. A troufnu si tvrdit, že ve statistice rohových kopů jsme byli i lepší, než domácí favorité. Konečný stav 14:4 pro Březiněves nám potvrdili i domácí diváci. Škoda, že mladý a nezkušený rozhodčí neuměl základní matematické počty a do zápisu uvedl u domácích o 5 gólů více. Ale nechme mu to, jestli mu to udělalo radost J .Já počítám 14:4, HOUGH! Celé utkání a  výsledek  14:4 – stav tento konečný, sledoval i nový asistent Petr Konečný.

 

Sestava:

Adam D. – Základní kámen obrany. Spolehlivý výkon. 2.poločas v bráně.

David – 1.poločas v bráně. Pár soupeřových dělovek pěkně zneškodnil. Chladnokrevně proměnil svoji gólovou šanci.

Adam P. – Pohyblivý, snažil se, co mu síly stačily, ale několikrát přestal věnovat hře a zjišťoval, co se děje kolem.

Ondra – Pohyblivý, snažil se, co mu síly stačily, ale několikrát přestal věnovat hře a zjišťoval, co se děje kolem (to už jsem někde slyšel :-) )

Marek – Jako útočník splnil to, proč byl na hřišti – dal hattrick. Pokud by, ale zakončoval vice v klidu, mohlo být gólů i vice.

Filip – Spolehlivý, standardní výkon v obraně. Škoda pěkné dalekonosné střely, která jen o kousek minula levou šibenici

Sebastian – Pokračuje ve zlepšených výkonech. Jen ještě vice důrazu.

Maty – Dnes opět výborný v odebírání míčů a předskakování před soupeře, ale s rozehrávkou to dnes bylo horší. Každopádně nezklamal.

Sam – Jeden z nejlepších Samových výkonů. Na pozici pravého záložníka byl pro mne Samův výkon milým překvapením.

Honza Husák – 1.zápas za 2006ky. Předvedl spolehlivý výkon. Škoda, že neproměnil alespoň 1 ze 2 šancí, do kterých se dostal.

 

Góly: Marek  3David

 

Hráč utkání: Adam Duchek

 

 

trenér Martin