Netradičně v sobotu od 13 hodin nastoupila SPŘ 2006 k poslednímu domácímu utkání proti ČAFC. Mužstva byla v neoficiální tabulce seřazena hned vedle sebe, proto se dalo očekávat vyrovnané utkání. V hledišti Ampra arény se tísnilo 47 neplatících diváků. Zápas začali lépe hosté, kteří z první vážnější situace vytěžili gól 0:1. Nabuzení domácí, kteří byli natěšení na pozápasovou rozlučku se však nevzdávali a snažili se hrát svoji hru. Pěkné akce se spoustou šancí se střídali na obou stranách. Poločasový stav 4:4 odpovídal dění na hřiśti. Ve 3.čtvrtině, po které jsme vedli 7:6 se udála jedna neuvěřitelná věc – domácí záložník s číslem 3 zvaný Séba si tělem odstavil protihráče, následně si v klidu zpracoval balon, udělal kličku jednomu protihráči, potom, světe div se i druhému protihráči, a pak, i když tomu bude málokdo věřit i přesně nahrál! Životní to akce našeho halfbeka. Konečně se začali projevovat záblesky geniality, které musel Séba zdědit po svém strýci a bývalém skvělém hráči Třeboradic Jardovi Rývovi J. Do poslední čtvrtiny nastupovali třeboradičtí s jasnými pokyny od trenérského dua Martin a Petr : ”Jde o poslední čtvrtinu na domácím hřisti v tomto ročníku. Hrajte na plný plyn! „ A kluci si vzali tato slova k srdci. Hráli zápas zrovna tak, jak jim bylo nařízeno. Jak se zmocnili míče, podávali si jej přesnými dlouhými pasy. Levý halfbek na pravé křídlo, pravý halfbek na levé křídlo. Následek toho byl, že zakrátko 5 hráčů ČAFC běhalo jako blázni hned nalevo, hned napravo, a než doběhli k hráči, který měl míč, frrr, letěla meruna nad jejich hlavami na druhý konec hřiště, kde nikdo z nich nebyl. Padla branka, pak druhá, třetí. Když zkusili hosté zahustit střed hřiště, hráli jsme po křídlech, když si obsadili křídla, hráli jsme prostředkem. ČAFC zkusili obsadit všechny naše útočné hráče, ale třeboradičtí zase poslali míč dozadu na beky a ti se zase volně hnali na soupeřovu branku. Zkrátka, byla to taková hra, jakou si trenéři představovali.(Kdo četl knihu Klapzubova jedenáctka, možná mu některé věty přijdou povědomé J). Závěrečnou čtvrtinu jsme vyhráli 4:0 a celkový stav

Třeboradice- ČAFC 12:6.

Skauti z různých klubů se ihned po zápase začali vyptávat na některé naše hráče. Dostalo se jim však jasné odpovědi – NEPRODÁVÁME! Všichni hráči mají uzavřené dlouholeté kontrakty s výstupní klauzulí 1 milion KČ J.    Ps. Doufám, že se mi pro st.přípravku podaří získat dalšího asistenta – tento muž oblečen do třeboradických barev se stal oblíbence všech dětí u skákacího hradu přistavěného po zápase. Chování a zaujatost, s jakou si s přítomnými dětmi rozuměl byla potěšující. Tohoto člověka bysme jako asistenta brali hned všemi deseti. Škoda, že jsem na něj nezískal kontakt. Pokud by ho někdo věděl, dejte vědět. Dle dostupných informací se jedná o jakéhosi Jiřího Tesaře J.