3.kolo mladších žáků jsme odehráli na Smíchově. Z důvodu nemoci jsme nemohli nastoupit v nejsilnějším složení. Hráči Smíchova byli složeni kompletně z ročníku 2005 a tak měli oproti nám věkový náskok. Nedá se říct, že by nás domácí válcovali, nicméně bylo vidět, že fyzické a herní přednosti jsou na jejich straně. Přes týden lehce nemocného Pepu jsme posunuli ze zálohy na stopera, aby nemusel absolvovat jeden sprint za druhým a vydržel na hřišti co nejdéle. Poločasový stav 5:0 odpovídal dění na hřišti, i když i na naší straně byli vidět pěkné akce, které se nám však nepodařilo dotáhnout do konce a vstřelit branku. O poločase jsme provedli změnu na straně brankaře a Adama vystřídal Dan. Oba brankáři předvedli standardní výkon a za obdržené branky víceméně nemohli. Ve druhém poločase jsme se dostali k několika nadějným zakončením – Adam D. po rohu mířil jen těsně vedle, potom Adam H. ve 100procentní šanci levou nohou minul opuštěnou branku. Potom to však přišlo Čechie udělala po našem nátlaku chybu a Adam H. rozvlnil domácí síť (Byl to první gól, který Čechie v probíhající sezóně dostala, i když se hrálo již 3.kolo). Podařilo se nám tak alespoň vstřelit čestný gól. Konečný stav 11:1.

Čechie Smíchov – Třeboradice 11:1 (5:0)

Sestava: Adam D., Dan P., Adam P., Adam H., Jakub, Ondra, Sebastian, Maty, Oliver, Matěj, Pepa

Gól: Adam H.

Hráč utkání: Matěj – Turbo záložník, který se mezi staršími neztratil, ba naopak výkonem vyčníval