21.4.2018 11 hod > Třetí jarní kolo odehráli mladší žáci na domácím hřišti proti Smíchovu. Přijel k nám sebevědomý soupeř, kterému se od začátku do konce stále něco nelíbilo, a který dle slov smíchovského trenéra si nepřijel zahrát fotbal, ale přijel do Třeboradic vyhrát, jelikož jim za každou cenu záleží na výsledku. Trochu smutný přístup v nejnižší kategorii mladších žáků. Nejprve se hostům nelíbilo naše hřiště a neúspěšně a vehementně se dožadovali změny povrchu hrací plochy, v průběhu zápasu a po zápase protestovali proti výkonu rozhodčího, velmi se jim nelíbil výkon našich hráčů Adama D. a Pepy, kteří si dovolili být důraznější na míči a brali smíchovským balon od nohy (taková drzost, brát jim míč J) a nakonec nás chtěli ještě obvinit, že jsme jim zcizili 1 míč, který si pravděpodobně někam zakopli. Hráče měl soupeř na solidní úrovni a kluci hráli pěkný kombinační fotbal. Ale trenérské duo Smíchova? Raději bez komentáře.  Toť něco na úvod, ale vraťme se k zápasu. Domácí nastoupili bez některých opor z minulého utkání a bez dodatečně nominovaného Honzy, který k zápasu nedorazil, avšak na hře to prvních 15 min nebylo znát. Hrál se vyrovnaný zápas, především uprostřed hřiště. Kvality Čechie se bohužel během prvního poločasu projevili, ale poločasový stav 0:3 nebyl vůbec špatný. Stav se samozřejmě nelíbil ani hostům, kteří počítali na konci s dvouciferným brankovým přídělem, ke kterému měli takto nečekaně daleko. I ve druhém poločase pokračoval oboustraně pěkný zápas, když soupeřova kvalita byla o něco vyšší, avšak nikdo z třeboradických nevypustil jediný souboj. Všichni zápas odmakali a “smíchovská čepovaná desítka” se nekonala, na čemž měl velkou zásluhu i výkon Dana, který v bráně dělal, co mohl. Za zmínku stojí ještě akce z 50.min, kdy si na Adamův dlouhý výhoz od branky naběhl Adam D., tělem si čistě odstavil soupeřova obránce, poté přespurtoval smíchovského stopera a chytře poslal míč obloučkem do soupeřovi branky. Paráda!  Konečný stav 1:8, přesto však výkon třeboradických hodnotím kladně.

Třeboradice – Čechie Smíchov 1:8

Sestava: Dan, Adam D., Adam P., Maty, Alex, Franta, Ondra, Pepa, Vasil, Marek, Filip K.

Gól: Adam D.

Hráč utkání: Adam D.– o dnešním hráči utkání nebylo pochyb. Výkon Adama byl takřka bezchybný – odebírání míčů, zakládání protiútoků, vyhrané hlavičkové souboje, chytré kličky…Kdyby šlo Adama naklonovat, soupeř by odjel s nulou. Navíc svůj výkon korunoval chytrým golem. Bohužel, je to jen kdyby, kdyby, kdyby.