20.5.2018 > V neděli odpoledne jsme se vydali do Záběhlic sehrát zápas s ČAFC Praha. ČAFC byla v tabulce před námi, a tak jsme čekali těžký zápas. Soupeř nás očividně podcenil a hned od začátku nás chtěl zatlačit v šesti hráčích, s brankářem často v poli. To se mu nepovedlo a již v prvních několika minutách bylo skóre 3:0 v náš prospěch. I přesto, že prohrával, se soupeř rozhodl neměnit taktiku. Po první čtvrtině jsme skóre zvedli na 6:1. Náskok jsme drželi, i když ve druhé jsme dali na rozdíl od první čtvrtiny jen čtyři góly a soupeř si připsal další gól, takže po poločase se skóre rovnalo 10:2 pro nás. Až ve čtvrté čtvrtině se soupeř vzpamatoval a hra začala být vyrovnanější, dotáhl to ovšem jen na výsledné skóre 18:6

ČAFC – SK Třeboradice 6:18

Sestava: Špitálník, Košek, Všetečka, F+M Kornovi, Přívratský, Husák, Kukla, Ježek, Tesař, Novotný.

Branky: 4x Jáchym, 3x Filip N., 2x Matěj, Jeník K., Honza H., Radek, 1x Eda, Martin a Marek.

Hodnocení: Kluci předvedli asi jeden z nejlepších jarních zápasů. Nasazením, bojovností a hrou mě hodně potěšili. Borci palec nahoru!