SK Třeboradice Ml. Dorost –   Spartak Hrdlořezy 2:4

10.9.2023

Do zápasu jsme nastoupili plni odhodlání a prvních 15 minut to bylo znát.  Hned z úvodu jsme poslali do soupeřovi brány gól a těšili se, že takhle bude vypadat celý zápas.

Bohužel nás protivník rychle usadil. Jakmile se dostal k balónu bylo po srandě.  Během chvilky srovnal na 1:1 a téměř nás nepustil k balónu.

Až ke konci druhé půle, kdy už měl soupeř dost znatelný náskok, jsme hráli celkem hezky fotbal a skóre o jeden gól snížili.

Přesto to nestačilo. Není se čemu divit.

Hrdlořezy byly dravější. Nevypustily hru, ani když měly tři body v kapse.

Tohle nám nejde. Nemáme fyzičku, neuběháme to. Jasné standardky meproměníme. Ačkoli se Tadeáš v bráně osvědčil a chytal skvěle, kluci v poli to nedávají.

V neděli nás čekají Uhelné Sklady. Doufejme, že si výhru odvezeme alespoň od nich. Držme si palce.

Střelci : Eda Kukla 5′

Marek Korn 89′

Sestava: Tadeáš Šauer, Matěj Princ, Tomáš Dvořák, Filip Korn, Vítek Marek, Marek Korn, Lukáš Bartík, Michael Koštialík, David Pivoňka, Vladlen Belebekha, Eda Kukla, Jakub Roček, Štěpán Novák