SK Třeboradice Ml přípravka U7 – Slavoj Vyšehrad 16:13

22.9.2023

Dnes v podvečer jsme na domácím hřišti odehráli zápas s klukami ze Slavoje Vyšehrad. 

 Letní počasí se s námi pomalu loučí, končí teplé dlouhé večery a brzy nás přivítá podzim. Dnešek, jakoby nás na to chtěl připravit. Hned po pár minutách zápasu začalo lehce pokapávat.  

 Naštěstí si však, kromě trenéra, nikdo z kluků nestěžoval a všichni byli plní elánu. 

 Snad úplně poprvé jsme se na hřišti sešli v plném počtu a kluci měli možnost střídat dle potřeby a nabírat síly. 

 Do brány si stoupl Lukáš. V obraně se střídali Honzík, Jony, Matěj a v útoku Ondra, Maty, Tobi, Šíma, Štěpa a Kuba. Hned ze startu Honzík poslal do sítě první balón a Ondra ho hned následoval. 

 Těšili jsme se, že takhle bude vypadat celý zápas. Soupeř nás však brzy dohnal a na malou chvíli dokonce vedl. 

 To jsme si však nenechali dlouho líbit. Všichni kluci se rvali o balón, nebáli se žádného souboje a nic si nenechali líbit. V některých momentech byli soupeřovi kluci dost ostří a silně překračovali fair-play. Některé jejich zákroky byly rovnou na vykázání z hřiště. Tady musím vyzdvihnout naše kluky – nikdo z nich se nenechal vyprovokovat, všichni zachovali chladnou hlavu a soustředili se jen a pouze na hru. 

 Kluci mají parádní tah na branku, dovedou si poradit s výpadem na tu naši. Ještě vypilujeme finální zakončení a přesné přihrávky, ale už teď jsou skvělí. 

 V poslední čtvrtině, už promáčení na kost, stále makali a snažili se udržet náskok, který získali. Začalo se stmívat, z lehkého pokapávání už byl regulérní déšť a za stavu 15:12 jsme už téměř mohli slavit, jak podotkl Maty na střídačce. S výsledným skóre jsme ještě lehce z obou stran pohnuli, ale radost nás nepřešla. 

 Rodičům jsme poděkovali parádním mokrým skluzem, pospíchali se převléct do suchého a už jsme se těšili na výborné zákusky, které na nás čekaly v kabinách.  

 Konečný stav 16:13, náš čtvrtý zápas a třetí výhra. Snad si další body odvezeme i ze Zličína, kam si budeme muset přivstat další sobotu. 

Střelci: Ondřej Novotný 7x

              Matyáš Adamček 4x

             Jakub Štefan 2x

             Jan Lojín 2x

             Jonáš Melichar 1x

Sestava: Lukáš Kubečka, Jan Lojín, Jonáš Melichar, Matěj Procházka, Ondřej Novotný, Matyáš Adamček, Tobias Van Ede, Štěpán Korman, Jakub Štefan, Šimon Procházka